„Tańcz” z Leskim. Kolejny singiel zapowiadający cyfrową epkę już w sieci.

„TAŃCZ” to piosenka o tym, że trudne momenty tworzą silne związki – mówi Leski. Artysta śpiewa o sile miłości i kolejny raz sięga po ulubiony zestaw instrumentów: mandolinę, pedal steel guitar i akustyczną gitarę.

„Tańcz” to drugi utwór składający się na wcześniej zapowiedzianą cyfrową epkę Leskiego. Klip do utworu powstał w Berlinie w symbolicznych dla miasta miejscach, takich jak Tempelhof, Kreuzberg czy Arkenberge. 

„Tańcz to metafora. Życia, związku, przyjaźni, relacji, które bywają trudne. Wbrew wszystkiemu, dopóki masz siłę – tańcz. Nawet jeśli czasem mylą Ci się kroki. To piosenka o tym, że trudne czasy tworzą silne związki. Nie sposób przejść przez życie bez żadnych blizn. Dzięki nim wiesz jak bardzo upadki potrafią być bolesne i idziesz ostrożniej. Doceniasz jak dużym przywilejem jest możliwość przytulania się z kimś w tym samym rytmie” – mówi Leski.  

„Utwór powstał w 2019 r. i miał stanowić mój producencki debiut. Finalnie postanowiłem zabrać jednak wszystkie zarejestrowane w domu ślady do Tomka Waldowskiego czyli Harrego, z którym wspólnymi siłami sfinalizowaliśmy produkcję utworu” – wspomina Leski. 

Singiel dostępny we wszystkich serwisach streamingowych 

Video do utworu stworzył Michał Żak, fotograf, artysta na co dzień mieszkający w Berlinie, gdzie od wielu lat tworzy i publikuje swoje prace. „Michał jest estetą, potrafi pięknie operować światłem i kolorem. Wykorzystaliśmy to” – opowiada Leski.   

Leski wydał dotychczas trzy albumy, tj. „Splot”, „Miłość. Strona B” oraz „Supersam”. Ostatni singiel pt. OSA opublikował pod brandem Agora Digital Music. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s