Wstydliwa – nowy singiel i teledysk Amelii Cierpiał

Młoda wokalistka Amelia Cierpiał może pochwalić się kolejnym bardzo udanym utworem pt. „Wstydliwa”. Do piosenki powstał bardzo ciekawy i nietypowy teledysk.

Autorem piosenki „Wstydliwa” jest Mariusz Gozdek, który nie pierwszy raz wspiera młodą artystkę. Tak o utworze, jego znaczeniu, opowiada wokalistka: „Wstydliwa” opowiada o mnie. Choć nie mam oporów przed kontaktem z drugim człowiekiem to czasem bardziej śmiała jestem gdy wychodzę na scenę i wykrzyczę to co myślę w grupie osób, niż gdybym miała to powiedzieć komuś face to face. Do piosenki został wykonany teledysk w technice 3D. Choć nie planowaliśmy z tatą robić tego aż z takim rozmachem, bo zamysł był żeby zrobić go jako bajkę animowaną w 2D, przeplataną filmem, opowiedzieć historię, to miałam szczęście i odezwał się do nas Pan Patryk Błażejewski i zaproponował wykonanie tego w 3D, czyli lepiej, niż mogłabym sobie wymarzyć – opowiada Amelia. Za fabułę i sceny video nakręcone we Wrocławiu odpowiada tata Amelii, Dariusz Cierpiał.

Teledysk jest dostępny na kanale YT Artystki, utworu można oczywiście także słuchać do woli na Spotify i innych platformach streamingowych.

https://www.facebook.com/ameliacierpial

https://www.instagram.com/ameliacierpial/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s