LANBERRY nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel – Okna bez firanek

Kariera Lanberry nabiera szalonego tempa. Artystka właśnie została nową trenerką w popularnym telewizyjnym show muzycznym – „The Voice of Poland” – ale absolutnie nie zwalnia w pracy nad nową płytą i prezentuje jej kolejną zapowiedź – singiel Okna bez firanek. 

Tym razem Lanberry pokazuje się w rockowej, dynamicznej odsłonie, po raz kolejny udowadniając, że nie zamierza tkwić w wygodnej szufladce. 

Okna bez firanek to owoc mojej współpracy z Moniką Wydrzyńską oraz Jakubem Krupskim. Piosenka idealnie odzwierciedla moje rockowe fascynacje i nawiązuje do glamrockowej estetyki. Dostajemy zatem solidną porcję gitar oraz żywe bębny nagrane przez Marcina Ułanowskiego – mówi o nowym singlu Lanberry. 

Stoję nieproszona wcale…  Patrzę w okna bez firanek – śpiewa Lanberry, pokazując rockowy pazur i udowadniając, że wszelkie schematy są do przełamania, a największe ograniczenia tylko w naszych głowach. 

Do utworu powstał animowany vizualizer, przygotowany we współpracy z młodymi artystkami: Karoliną Karasińską (foto i materiały video) oraz Marysią Jagłowską (grafika i animacja). Marysia Jagłowska jest także autorką okładki singla. 

Poznajcie rockową odsłonę Lanberry! 

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Utwór Okna bez firanek zapowiada nadchodzącą płytę artystki, wydawaną nakładem Agora Muzyka, której premiera zaplanowana jest jeszcze w tym roku. Jest jednak wyjątkowa okazja, by przedpremierowo usłyszeć cały materiał. Artystka zapowiada dwa koncerty, na których zagra swoje największe przeboje, ale także materiał z nadchodzącej płyty: 

20 listopada | Stara Cegielnia | Radzymin (bilety) 

21 listopada | Garnizon Sztuki | Warszawa (bilety

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s