Klaudia Kowalik i jej „Niemiłość”

Klaudia Kowalik w zeszłym roku okrzyknięta przez portal muzyczny eska.pl „nową nadzieją polskiej sceny alternatywnej” prezentuje kolejny autorski singiel! Utwór „Niemiłość” to krótka opowieść o emocjach będących częścią relacji dwojga ludzi i łączącego ich uczucia, niekiedy skomplikowanego i niemożliwego do spełnienia. „Niemiłość” to połączenie osobistej treści singla z brzmieniami charakterystycznymi dla muzyki alternatywnej.

NIEMIŁOŚĆ

Utwór „Niemiłość”, to krótka opowieść o emocjach będących częścią relacji dwojga ludzi i łączącego ich uczucia. Kompozycja ta stanowi odzwierciedlenie tego, jak nieoczywistym i niekiedy trudnym do wyrażenia zjawiskiem jest miłość, która może zaskoczyć nas w najmniej oczekiwanym momencie.

Klaudia Kowalik, to młoda wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i muzyki. Uzyskała tytuł magistra sztuki wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest laureatką ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów wokalnych organizowanych na terenie takich krajów jak Włochy, Francja, Bułgaria, czy Litwa. Artystka koncertowała również na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Debiut Klaudii, jako autorki tekstów i kompozytorki miał miejsce w ubiegłym roku podczas premiery autorskiego singla „Tęsknię” wydanego we współpracy z wytwórnią Universal Music Polska. W marcu tego roku ukazał się jej drugi singiel pt. „Chodź”.

KLAUDIA KOWALIK W SOCIALACH:

YouTube https://www.youtube.com/channel/UC9-tvxk0Vcdi_z1wYAXty3A

Instagram https://www.instagram.com/singing_claudia/?hl=pl

Facebook/Fanpage https://www.facebook.com/klaudiaaakowalik5 

fot. Mikołaj Majchrzak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s