Wąsacze z Universala w zaskakującym duecie o „Róży bez kolca”

Helucze i Wiktor Dyduła już dziś tęsknią za słonecznymi promieniami i piękną pogodą.

Tego jaką energię niesie za sobą „Róża bez kolca” jednym słowem opisać się nie da. Helucze wraz z Wiktorem Dydułą w najnowszym numerze opowiadają o potrzebie kontaktu z przyrodą i przypominają, że czasami warto docenić nawet „burzową chmurę”.

„Utwór powstał na początku wiosny, w momencie gdy zorientowałem się jak bardzo moja „wena” jest zależna od pogody. Miałem gotowy podkład, natomiast zupełnie nie byłem w stanie przelać moich emocji na papier. Po kilku tygodniach zmagania się z blokadą twórczą, która zeszła się w czasie z brzydką pogodą, przyszły słoneczne dni, które dały mi iskrę do napisania utworu. Stąd właśnie „potrzebuję słońca”. Był to bodziec, który odblokował mnie i skłonił do napisania o szeroko pojętej „jesiennej depresji” – powiedział krakowski muzyk o produkcji swojego najnowszego singla.

Helucze, czyli Krzysztof Junak, to 25-letni wokalista i producent muzyczny. Jest multiinstrumentalistą, jednak jak sam zaznacza, nie do końca wie w jaki sposób grać na każdym z instrumentów, które znajdują się w jego kolekcji. Są one jednak konieczne, by odnaleźć idealne dźwięki mogące dopełnić produkcje artysty. Helucze po dołączeniu do wytwórni Island Records Polska wydał dwa wakacyjne single: „O Twych Nogach” oraz „Rozsiewa Zioła Maj”. W najnowszym numerze do Krzyśka dołączył Wiktor Dyduła, kaszubski muzyk znany słuchaczom z takich radiowych hitów jak „Dobrze Wiesz, że Tęsknię” czy „Koło Fortuny”. Jego muzykę charakteryzują osobiste teksty i towarzysząca mu w produkcji muzyki gitara.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s