ŁONA I BRYNDAL PREZENTUJĄ „SPLENDOR” Z EP’KI NA XX-LECIE ISTNIENIA JUNOUMI RECORDS

[PIAS] Poland & Eastern Europe łączy siły z JuNouMi Records – labelem wydającym rap na winylach od 2002 roku. Utwór „Splendor” Łony i Bryndala trafił do serwisów muzycznych za pośrednictwem [Integral], komórki [PIAS] zajmującej się dystrybucją cyfrową.

STREAMUJ/KUP „SPLENDOR” 

Na mikrofonach Łona i Bryndal, Metro na bicie i DJ Twister na precyzyjnych jak zegar atomowy cutach. W takim zestawieniu ekipa w  pełni chwały wjeżdża z buta do skarbca. Singiel z winylowego EP z okazji  XX-lecia JuNouMi opowiada o tym, jak po dżentelmeńsku rozbić bank i co  ma to wspólnego z prowadzeniem wydawnictwa płytowego.

JuNouMi Crew to kolektyw skupiający DJ-ów, producentów, wydawców i grafików, założony w 2004 r. Członkowie związani są z kilkoma niezależnymi wytwórniami płytowymi, specjalizującymi się w wydawaniu płyt winylowych: hip-hopowej JuNouMi Records, funkowej Funky Mamas and Papas Recordings oraz elektronicznych Razzmatazz Records i KOH-I-NOOR Records oraz U Know Me Records.

W skład JuNouMi Crew wchodzą: Groh (DJ i wydawca), Fil (DJ), Link (DJ), Buszkers (DJ), Sonar Soul (DJ i producent), Miss Groove (DJ), Jonkpa (DJ, wydawca i producent), Yoma (DJ, grafik i producent), Szatek (DJ), Zbir (grafik), Prezes Fondue (Prezes)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s