Wyższy level publishingu pod patronatem sanah!

To, że sanah jest wszechstronnie uzdolniona wiedzieliśmy od dawna, ale pewnie nikt
nie spodziewał się, że artystka jest też… głodna odkrywania młodych, polskich talentów!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że sanah wraz z Magic Records i Guesstimate połączyli siły, w efekcie czego powstał nowy publishing! Pod twórczym patronatem i wsparciem sanah oraz 2 A&R’owych managementów będziemy zajmować się wyszukiwaniem i rozwijaniem talentów oraz produkcją muzyki w studiach nagraniowych w Warszawie i Berlinie.

Jan Kubicki, Dyrektor Zarządzający Magic Records:  Jestem bardzo podekscytowany nową przygodą, która czeka nas wszystkich. To wspaniała okazja na rozszerzenie naszej współpracy na kraje Europy Środkowo-Wschodniej, ale i cały świat. Głęboko wierzę w kreatywność i współdziałanie artystów, co z pewnością zaowocuje pięknymi i ciekawymi projektami muzycznymi.

Gian Köhler, Dyrektor Zarządzający Guesstimate: Jesteśmy dumni ze współpracy z sanah oraz naszymi przyjaciółmi z Magic Records, z którymi będziemy rozwijać wspólną wizję. Magic od dłuższego czasu pokazuje nam, jak budować karierę artystów w sposób kompleksowy i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wyruszyć w tę podróż razem. Polska i pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej posiadają wciąż nie do końca odkryty potencjał muzyczny, który my chcemy teraz odnaleźć i rozwinąć ogromem pracy twórczej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s