27.FUCKDEMONS rozlicza się z przeszłością w nowym utworze „JAK DAWNIEJ”

16-letni raper prezentuje bardzo osobisty singiel. Utwór ukazuje się w labelu GUGU.

27.FUCKDEMONS ma dopiero 16 lat, ale już jest wielką nadzieją polskiego rapu. Odkrywcą jego talentu jest Szpaku, który zaprosił go do swojego labelu GUGU. Młody raper w jego barwach w marcu 2022 wydał swój rewelacyjny, świetnie przyjęty debiut „Nic się nie stało”, ale z pewnością nie będzie to jego ostatnie słowo. Świadczy o tym jego najnowszy, premierowy singiel „JAK DAWNIEJ” – wyjątkowo mocna i osobista wypowiedź artystyczna.

„JAK DAWNIEJ” to rozliczenie 27.FUCKDEMONS z trudną przeszłością. Mimo młodego wieku artysta przeszedł naprawdę wiele – pochodzi z rozbitej rodziny, dorastał w toksycznym środowisku, zmagał się z przejawami nietolerancji wobec jego tożsamości. Ciężkie doświadczenia wywarły na niego ogromny wpływ – w nowym kawałku słyszymy: Ciągle ginę w przeszłości, wymęczyły mnie te wątki. Nadzieję na lepsze jutro podkreślają jednak słowa: Nie daj mi żyć jak dawniej, już nie chcę agresji i zmartwień.

W warstwie muzycznej „JAK DAWNIEJ” 27.FUCKDEMONS łączy swój ostry, gniewny flow ze świetnymi autotune’owymi melodiami i niezwykle chwytliwym refrenem. To jak dotychczas najbardziej hitowy singiel rapera, który osiąga ten efekt, nie osłabiając swojego mocnego przekazu i nie idąc na żadne kompromisy z mainstreamem.

Singiel 27.FUCKDEMONS „JAK DAWNIEJ” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/27fuckdemonsjakdawniej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s