ARS LATRANS Orchestra prezentuje nowy singiel i uruchamia preorder nadchodzącego albumu

“Charli” to trzeci singiel promujący nadchodzącą płytę. Utwór opowiada o miłosnym szaleństwie, byciu czyimś fanem, idealizowaniu gwiazdy, fascynacji i obsesji. To także piosenka o spełnieniu swoich marzeń i w końcu byciu sam na sam z osobą, o której przez tak długi czas się marzyło. Muzycznie piosenka zanurza słuchacza w charakterystycznych, tanecznych brzmieniach lat 00.

Singla “Charli” można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Od dzisiaj na KulturalnySklep.pl można zamawiać nadchodzący album ARS LATRANS Orchestra – “Y2K” w preorderze. Każdy zamówiony egzemplarz będzie zawierać kod QR do pobrania specjalnej gazetki ARS LATRANS: OKLASKI

Na “Y2K” złoży się osiem utworów:

  1. Boy$
  2. Jessie
  3. Adore you
  4. Night Club Drama
  5. Po co ten look?
  6. Sorry, wyszłam już
  7. Charli
  8. Soon We ll Be Gone

Muzyka stanowi pewien proces przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 00, w momencie wchodzenia w nieznane, naznaczone obawą, jak i obdarzone cudowną nadzieją na nowe, lepsze jutro w nadchodzącym tysiącleciu. Spektakl muzyczny pozwoli zanurzyć się w otchłani wspomnień i przenieść się w czasie, by poczuć ówczesny beztroski i szalony nastrój lat 2000. Ponadto przypomni nam, że kolorowy duch drzemie w każdym z nas i że to idealna okazja, by samemu nadać mu zupełnie nowe, wyjątkowe znaczenie. 

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na interdyscyplinarny festiwal sztuki organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W tym roku artyści zainspirowani duchem lat 2000, stworzyli mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości nadali łatkę teraźniejszości, by razem ze słuchaczami móc na nowo przeżyć ten niezapomniany i szalony czas. 

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: runforrest (Grzegorz Wardęga), Odet (Aleksandra Dąbrowska), dybiński (Nikodem Dybiński), Gypsy and the Acid Queen (Kuba Jaworski), Clock Machine/kidei (Jakub Wojtas, Piotr Wykurz i Konrad Nikiel). 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s