Vyska prezentuje debiutancki singiel „Mój sen i Ty”

Vyska, pod tym właśnie pseudonimem kryje się Paulina Wysoczańska, która od dziecka brała udział w różnych festiwalach, zdobywając nagrody i wyróżnienia. Miała też przygodę z folklorem. Później, jako wokalistka Deja Vue, nagrała singiel pt. Już nie słyszę Twoich słów. Była także uczestnikiem Metro w Wieluniu pod okiem Pani Zofii Szpikowskiej. 

Paulina uczestniczyła w wielu projektach muzycznych m.in. Positive Virus razem z Robertem Madziarzem – Jej obecnym producentem, człowiekiem z ogromnym talentem i pasją. Ich  muzyczne drogi przeplatały się już od wielu, wielu lat. Wspólne nagrania, gościnne koncerty, program Mam Talent. Życie niestety nie zawsze układa się tak, jak sobie zaplanujemy i tak, jakbyśmy tego chcieli. Oboje mówią, że dziś przyszedł jednak czas na spełnienie marzeń, czego efektem jest Mój sen i Ty; singiel w nowoczesnym popowym klimacie. Zapowiada on również płytę, nad którą Vyska pracuje wraz  z Robertem w Sound Travel Studio.

Świeżo wydana piosenka w metaforyczny sposób opowiada o porywającej miłości. Paulina swym zmysłowym głosem maluje obrazy połączenia dwojga dusz i ciał, na które z zachwytem (i może odrobinę z zazdrością!) “zerka” widz tego muzycznego teatru snów. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s