Tyszka i Sir Mich w remake’u legendarnej piosenki z okazji jej 25-lecia!

Jeżeli choć raz zajrzałeś na TikToka, z pewnością wiesz kim jest Tyszka. Jego poczynania w aplikacji TikTok śledzi już ponad 1,5 miliona osób, a jego materiały uzyskały ponad 76 milionów polubień, co czyni Tyszkę jednym z najpopularniejszych TikTokerów w Polsce.

Tyszka nie spoczywa jednak na internetowych laurach i wciąż się rozwija, czego efektem był zeszłoroczny debiut muzyczny w postaci singla „Szot za szotem” a następnie utworu „Motyl”, które to uzyskały setki tysięcy wyświetleń i umiejscowiły TikTokera na muzycznej mapie. Tym razem Tyszka przygotował coś specjalnego nie tylko dla miłośników nowoczesnego brzmienia, ale też dla fanów starych radiowych przebojów! W tym roku 25-lecie obchodzi legendarny hit „Rowery Dwa” autorstwa Yaro w kolaboracji z Reni Jusis. Z tej właśnie okazji Tyszka we współpracy z czołowym polskim producentem – Sir Michem, przygotowali remake tego klasycznego przeboju w nowoczesnym i odświeżonym wydaniu.

Posłuchaj singla w serwisach streamingowych

Remake „Rowery Dwa” to nie tylko hołd dla ponadczasowego hitu, ale przede wszystkim niezwykle chwytliwy utwór, który tchnie drugie życie w klasyczny przebój i przeniknie do świadomości młodszych słuchaczy, których nie było jeszcze na świecie, gdy „Rowery Dwa” święciły radiowe triumfy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s