Wyjątkowy teledysk zespołu KLANGOR, który promuje nowy album

„Fiołek” to już piąty singiel zespołu KLANGOR, jednocześnie kolejny videoclip, który promuje niedawno wydaną świetną płytę „Arytmia”.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Utwór jest poświęcony relacjom w związkach. Często pary mają całkowicie inne oczekiwania od życia, różne potrzeby, plany, wierzą w co innego i co innego jest dla nich istotne. Jak ciężko jest spiąć te wszystkie części w taki sposób, żeby stworzyć stabilny i udany związek? W takich okolicznościach nawet „prawdziwa” miłość to może być za mało. O tym traktuje „Fiołek” i to chcieliśmy w nim zobrazować – mówią członkowie zespołu. Udało się to też za pomocą wyjątkowego teledysku. Tak opisuje go Rafał Nowakowski, gitarzysta zespołu: Jest to Historia pary, która pokazuje jak ogromną wagę, w związku dwóch osób, mają wydawałoby się pozornie błahe i mało znaczące sprawy. Z takich właśnie, mogłoby się wydawać, pierdół, rodzą się poważne konflikty, i zamiast motylków w brzuchu pojawia się irytacja. Fiołek i Tulipan byli stworzeni dla siebie. Kochankowie idealni, zapatrzeni w siebie z perspektywami na przyszłość. Ich życie przypominało sielankę i bajkę która rozkwitała w cyklu pór roku. Miłość właśnie jest miksem uczuć i oczekiwań ale to zaledwie początek drogi do udanego związku. Od tego się wszystko zaczyna i czasem, niestety, szybko kończy. Bo sama miłość nie dodaje nam cudownej mocy która sprawi, że każda przeciwność losu zostanie pokonana. Klip przedstawia obraz takiego związku w którym oczekiwania i pragnienia rozmijają się a każde z kochanków ciągnie w swoją stronę. Brak wspólnej drogi oraz konflikty wartości sprawiły, iż rozstanie stało się jedynym i ostatecznym rozwiązaniem. Pozostała tęsknota i wspomnienia oraz poczucie, że miłość czasem nie wystarcza. Tytaniczną pracę w technice po klatkowej wykonali Łukasz Jedynasty i Zuzanna Staszewska z Rainbow Box Studio metodą Stop – motion. Serce włożone w każdą z kilku tysięcy sfilmowanych klatek, zaowocowało fantastycznym obrazem w bajkowym kolorycie.

Teledysk jest już dostępny na kanale YT zespołu. Można go słuchać, jak i całej płyty „Arytmia”, którą promuje, na wszystkich platformach streamingowych. Płytę możecie też kupić w fizycznej wersji na kanałach social media KLANGOR.

Facebook: https://www.facebook.com/klangorofficial

Instagram: https://www.instagram.com/klangoroffial

Soundcloud: https://soundcloud.com/user-250887617

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC6FncTAvvDP1QK6AdkT-zng

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s