Verde z nowym singlem i teledyskiem wprost ze słonecznikowego pola

Dziś to on wystawia kły!

Verde to świeży zawodnik polskiego oddziału Def Jam Recordings. Miesiąc temu ukazał, się jego pierwszy singiel “Reakcje Chemiczne”, dzięki któremu uzyskał ponad 100 tys. słuchaczy miesięcznie na Spotify.

Utwór “3310” powstał we współpracy z producentami z kolektywu Liker$, którzy odpowiadają m.in. za poprzedni singiel artysty czy ostatni utwór Michała Szczygła “Adrenalina”.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Teledysk przedstawia symboliczne spojrzenie na tematykę utworu. Verde osaczony przez kwiaty słonecznika próbuje uciec w bezpieczne miejsce. Całość została nakręcona mastershotem w zwolnionym tempie a za obrazek odpowiada Jakub Nadolny.

W refrenie artysta użył zabawnego porównania do nokii 3310, jednak na swoim tik toku pokazał, że za dzieciaka używał zupełnie innego modelu.

Jaki był Wasz pierwszy telefon?

Sprawdź poprzedni singiel:

Verde w ostatnich miesiącach zyskał bardzo dużą popularnośc na TikToku, gdzie jego konto obserwuje prawie 150 tysięcy osób, a jego filmy zyskały już ponad 3 miliony polubień – specjalizuje się tam w komediowych, krótkich formach oraz przeróbkach . Jego kreacje cieszą się dużą sympatią, a utwór “jesteś nieśmieszna” czy przeróbka Midasa w balladowym stylu osiągnęły prawie 2 miliony odsłon

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s