Swoboda, lekkość i garść nonszalancji od Drowsy Fawn!

Drowsy Fawn to jeden z najświeższych artystów Niebieskiego Labelu. Najnowszy singiel „Obrazy, łzy i fobie” zwiastuje nowości od tego młodego artysty. Co dla nas szykuje? Niebawem kolejne nowości!

Drowsy Fawn o swoim najnowszym singlu:

Utwór pt. „Obrazy, łzy i fobie” to historia o ciągłej pogoni za doskonałością i pięknem w otaczającym nas świecie, przy jednoczesnej próbie ucieczki od traum z przeszłości. Stylistyka utworu łączy barwne brzmienia syntezatorów i maszyn perkusyjnych z lat 80 z dream popowymi wokalami i psychodelicznymi liniami gitarowymi. Singiel inspirowany jest twórczością takich artystów, jak np. Genesis, Tame Impala, Cream. W tej szerokiej gamie stylistycznej, każdy znajdzie coś dla siebie.

Drowsy Fawn to projekt Huberta Denkiewicza, w którym łączy on psychodeliczne brzmienia z oldschoolowymi synthami i dreampopowymi wokalami. Często eksperymentuje z nowymi formami dźwięku, starając się tworzyć nowy oryginalny sound. Eksperymentowanie w procesie twórczym jest dla niego ważnym czynnikiem, który pozwala mu to na pełną swobodę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s