„Włosy w nieładzie” od Just Like Greg!

Rockowy zespół, mający swoja bazę w Bydgoszczy, Just Like Greg, proponuje nowy singiel pt. Włosy w nieładzie. Zespół reprezentuje to co w muzyce rockowej najważniejsze i najlepsze czyli wyraziste brzmienie, ciekawe teksty oraz pozostające w pamięci melodie.

„Włosy w nieładzie” jak najbardziej spełniają te trzy powyższe kryteria. Ważną rolę spełnia tekst utworu oraz jego symbolika. Piosenka traktuje o rozstaniu, o ulotności wspólnych chwil i potrzebie wykorzystania ich  w pełni póki z kimś jesteśmy. Jest to też opowieść o ostatnim spotkaniu dwojga osób. I o wspomnieniu tego spotkania – tak opisują warstwę liryczną członkowie zespołu Just Like Greg. Zespół bardzo mocno podkreśla też przystępność swoich piosenek. Jak mówią: Nasza twórczość to wypadkowa różnych wyobrażeń każdego z nas na temat tego czym jest muzyka. Nie dążymy do tworzenia w konkretnym stylu muzycznym, czerpiemy inspiracje z różnych rodzajów muzyki, choć pewnie można by to co gramy zakwalifikować jako ogólnie przyjęty rock. Kładziemy przy tym nacisk na przekaz i melodyjność.

„Włosy w nieładzie” są już dostępne na platformach streamingowych, do utworu powstał również lyric video. Mocno polecamy również śledzić zespół w ich social media, także w kontekście koncertów, bo podkreślają, że uwielbiają również promować materiał na żywo!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063238389809

https://www.instagram.com/justlikegreg/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s