Milu – utytułowany freestylowiec – prezentuje pierwszy singiel z nowego projektu

Milu udowadnia nowym singlem, że przeszłość freestylowca nie musi być obciążeniem w studiu.

Milu to raper i utytułowany freestyle’owiec pochodzący z Wrocławia, jeden z tych artystów, dla których przeszłość freestylowca nie jest w żaden sposób klątwą i obciążeniem dla warsztatu studyjnego.

Udowadnia to swoim najnowszym singlem “WOW” który jest dokładnie taki jaki jego autor – ekspresyjny, energetyczny i eklektyczny. Milu łączy świeże, charyzmatyczne linijki położone na mocnej trapowej produkcji z delikatnym, melodyjnym wokalem i klubowym brzmieniem.

Singiel zapowiada projekt “NO I CO”, będący wybuchową mieszanką wielu styli i gatunków.

Singiel w serwisach streamingowych

Milu o swoim najnowszym singlu:
“WOW to dla mnie przełom. W końcu poczułem, że mogę sobie pozwolić na wszystko. Bo na tym dla mnie właśnie polega tworzenie muzyki. Ten numer idealnie odzwierciedla moją postać, mam w sobie wiele sprzeczności, WOW przeskakuje emocjonalnie i klimatycznie – dokładnie jak moje życie. Bardzo szybko, ale właśnie to kocham.”

Milu to charyzmatyczny raper i utytułowany freesylowiec (m. in. wicemistrz WBW z 2017 r.) pochodzący z Wrocławia. Przede wszystkim stawia na różnorodne brzmienie tworzące mieszankę klimat i historii. Opowiada o swoich pragnieniach i opisuje rzeczywistość opierającą się na silnych relacjach z przyjaciółmi, kobietą i zabawą. Największą inspiracją dla Milu są tacy Artyści jak The Weeknd, Post Malone czy Don Toliver. Przygoda z freestylem nauczyła go jednocześnie panowania nad sceną i charyzmą, ale nie narzuciła sztywnych ram brzmieniowych i nawyków wpływających na pracę studyjną – co Milu będzie miał okazję udowodnić zbliżającym się pierwszym, oficjalnym projektem “NO I CO”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s