Alicja i Frank Leen pokazują nam swój magiczny świat

„W moim garażu” liczy się tylko muzyka.

„Numer powstał na pierwszej wspólnej sesji w studio z Frank Leenem, na maksa dynamicznie. Byłam zaskoczona, ale była to bardzo miła niespodzianka. „W moim garażu” niesie za sobą uczucie beztroski, wolności i szczęścia” – tak Alicja przedstawia proces powstawania numeru i jego przesłanie. Przed wami prawdziwy garażowy groove.

SŁUCHAJ W STREAMINGU

„W moim garażu” to połączenie współczesnego urban RnB z inspiracjami lat 80′. Alicja, po majowej premierze „IDK”, dostarcza kolejny numer, który pokazuje słuchaczom jej prawdziwy, dotąd głęboko skrywany świat. Tytułowy garaż to metaforyczna kraina czarów, twórcza oaza artystki, w tekście znajdziemy wiele odniesień do relacji międzyludzkich.

Nowe kawałki Alicji pokazują jej miłość do RnB oraz soul’u. Numery pisane są przez Artystkę, a warstwę muzyczną tworzy z nowymi producentami, takimi jak Frank Leen, który jest również gitarzystą i wokalistą. Równie dobrze czuje się on w poszukującym hip-hopie, jak i indierockowych balladach. Na koncie ma współprace z takimi artystami jak Szczyl, Gedz czy Young Igi.

fot. Klaudia Piekarska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s