Klaudia Magica zapowiada album kolejnym singlem! Posłuchajcie „Radio”

Klaudia Magica to polska artystka, która odważnie wkracza na muzyczny rynek pokazując, że pop, w którym słychać instrumenty strunowe takie jak gitary czy banjo, ma się bardzo dobrze! Właśnie ukazał się drugi singlem zapowiadający album artystki pt. „Radio”, który nawiązując do gatunku country przynosi dużo popowego i letniego brzmienia.

Po mocnym otwarciu z ‘To jest mój czas’ , który stawiał na siłę i indywidualność, nowy utwór to raczej lekkość, zabawa i zalotność. Tekst ‘Radia’ jest autorstwa wokalistki i jest opisem kiełkującego związku, w którym mimo komplikacji warto się po prostu oddać chwili, cieszyć uczuciem i żyć tu i teraz a wszystko to w rytmie muzyki płynącej prosto z serca.

Klaudia Magica, a w zasadzie Klaudia Majkowska, bo tak naprawdę nazywa się ta artystka, jest związana z muzyką americana od najmłodszych lat. Po raz pierwszy stanęła na scenie już w 2009 roku, co pozwoliło jej obyć się z publicznością i ņjak „Blue Bayou” Lindy Ronstadt, „All Jacked Up” Gretchen Wilson oraz „You’ve Got a Friend” Carole King. Na kilka kolejnych lat Klaudia wyjechała do USA, a czas tam spędzony stał się dla niej ogromną inspiracją. Klaudia Magica w 2021 r. przyjęła zaproszenie do występu na jubileuszowym koncercie 40-lecia Pikniku Country w Mrągowie, na którym wystąpiła już jako dojrzała i pewna kolejnych muzycznych kroków artystka. Bardzo dobrze przyjęty występ zapoczątkował prace nad debiutanckim albumem, którego premiera przewidziana jest na początek 2023 roku.

Pierwszym singlem zapowiadającym wspomniane wyżej wydawnictwo był utwór „To jest mój czas”, który pojawił się również w wersji angielskiej. Kompozytorem utworu jest Thomas Karlsson ze Szwecji, znany szerszej publiczności m.in.  jako autor przeboju Margaret „Thank you very much.”

Klaudia Magica obecnie przygotowuje swój debiutancki album w szerokopojętym stylu americany. Jest to ukłon wobec wielu lat, które artystka spędziła mieszkając w USA i czerpiąc stamtąd inspiracje. Na scenie Klaudia to wulkan energii, więc nie mylcie tego z grzecznym folkiem! Choć utwory różnią się od siebie charakterem, wszystkie są dynamiczne i bogate instrumentalnie. Warto wspomnieć, że artystka do współpracy przy albumie zaprosiła cenionych muzyków – producenta Macieja Wasio, gitarzystę i kompozytora Roberta Cichego. Ponadto, podczas tegorocznego Pikniku Country w Mrągowie podczas autorskiego koncertu „To jest mój czas”, który Klaudia zagrała ze świetnym zespołem, u boku artystki na scenie jako gość pojawiła się Agata Karczewska, wokalistka posiadająca jeden z najbardziej charakterystycznych głosów młodego pokolenia.

Największe inspiracje Klaudii to Shania Twain, Miley Cyrus, Pink, Beth Hart oraz Carrie Underwood.

Prywatnie artystka jest kolorowym ptakiem, uwielbia zaskakiwać modą i posiada wielką kolekcję kapeluszy kowbojskich!

Zapraszamy do zapoznania się z singlami Klaudii, a kolejne muzyczne odsłony zapowiadające debiutancki album, artystka będzie sukcesywnie przedstawiać, warto więc śledzić jej social media.

Social media:

https://www.facebook.com/klaudiamagicamusic

https://www.instagram.com/klaudiamagica/

https://www.tiktok.com/@klaudiamagicaofficial

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s