Carla Fernandes flirtująco śpiewa „oh, la, la la” w nowym utworze „Siento”

„Siento” jest czymś nowym w mojej twórczości. Zależało mi żeby pokazać odbiorcom, jak szerokim gatunkiem może być muzyka latino. “Amigo” i “Step” miały w sobie dużo inspiracji klubowych, “Siento” jest zdecydowanie delikatniejsze. To utwór, który mam nadzieję będzie kojarzył się z wakacjami, dobrą zabawą i odpoczynkiem – mówi o singlu Carla.

Do utworu powstało lyric video, dzięki czemu fani Carli mogą szybko nauczyć się tekstu jej nowej piosenki, ponownie śpiewanej głównie po hiszpańsku z niewielkim dodatkiem języka angielskiego. Urodzona w Londynie, wychowana w Polsce, z tatą o portugalsko-hiszpańskich korzeniach Carla posługuje się bez problemu tymi dwoma językami.

Ten utwór jest zdecydowanie bardziej sensualny, kojarzy mi się z letnim flirtem, intymnością i bliskością ­– dodaje artystka.

„Siento” przypadnie do gustu osobom, które pokochały piosenkę „Mi Amor”, którą Carla nagrała wspólnie z J.J. Abel do filmu „365 dni: Ten dzień”. Utwór znalazł się na 13. miejscu zestawienia globalnych hitów Shazam i zdobył ponad milion streamów w nieco ponad tydzień.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s