Celebruj lato z najnowszym singlem Mateusza Ciawłowskiego!

Po półtorarocznej przerwie wydawniczej, Mateusz Ciawłowski prezentuje trzeci solowy singiel wraz z teledyskiem! Piosenka nosi tytuł „Ten Vibe” i powstała we współpracy artysty z Konradem Jażdżykiem i Miłoszem Fergińskim (duetem producenckim ze studia KOFEINA). „Tego Vibe’u” można posłuchać już we wszystkich serwisach streamingowych, a klip obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube Mateusza.

Jeśli nie macie jeszcze swojego ulubionego hitu lata 2022, najnowsza propozycja od Mateusza Ciawłowskiego ma spore szanse uzupełnić jego brak i pomóc zapisać wakacyjne wspomnienia w muzyce.

„Ten Vibe” to mariaż akustycznych dźwięków pianina, pulsującego brzmienia syntezatorów i wprawiających w pozytywny nastrój instrumentów dętych, który będzie doskonałym soundtrackiem do celebracji każdego dnia trwającego lata!

Stworzyliśmy «Ten Vibe» razem z chłopakami z KOFEINY latem 2020, kiedy przeprowadziłem się do Warszawy. Utwór długo czekał na swoją premierę, gdyż w tamtym czasie czułem, że to jeszcze nie jest jego moment. Odpowiednia chwila nadeszła tak naprawdę dopiero pod koniec zeszłego roku, gdy planowałem działania na 2022. Zależało mi, aby zaskoczyć czymś fanów. Chciałbym, by każdy podczas słuchania «Tego Vibe’u», dzisiaj lub w przyszłości, mógł przenieść się myślami do wspomnień z wakacji. Z pewnością pomoże w tym towarzyszący piosence teledysk” – mówi Mateusz.

Mateusz Ciawłowski to 22-letni wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. Znany jest przede wszystkim ze swojej blisko 10-letniej działalności na platformie YouTube (356 tys. subskrypcji kanału), dzięki której zainteresował swoją osobą setki tysięcy internautów. Szeroką popularność zapewniła mu autorska seria „Piosenek z tekstów…” mamy, taty, babci czy nauczycieli (łącznie ponad 12,5 mln wyświetleń), obecność w aplikacji  TikTok (426 tys. obserwujących) i główna rola (Kuby) w kinowej produkcji „#Jestem M. Misfit”. Mateusz koncertuje po całej Polsce, gościnnie bierze udział w programach telewizyjnych, równolegle pracując nad debiutanckim albumem. Dwa poprzednie single Mateusza Ciawłowskiego: „Do Ciebie” oraz „Nie Ma Szans” spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez słuchaczy, odnotowując łącznie przeszło 630 tys. odtworzeń teledysków na YouTube i 115 tys. streamów na Spotify.

Mateusz Ciawłowski w social mediach:

YouTube: https://www.youtube.com/mateuszciawlowskimusic

TikTok: https://www.tiktok.com/@mciawlowski

Instagram: https://www.instagram.com/mciawlowski/

Facebook: https://www.facebook.com/ciawlowskimateusz

Twitter: https://twitter.com/mciawlowski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s