Olek KlembaLski i jego „Lipiec”

Najnowszy singiel Olka Klembalskiego pod tytułem „Lipiec” jest utrzymany w letnim i przyjemnym do słuchania klimacie. Można w nim usłyszeć wiele gitarowych brzmień, które perfekcyjnie nadają się do długiej podróży autem czy ogniska z przyjaciółmi.

Utwór opowiada o tęsknocie za wakacyjną miłością, o osobie, która właśnie w lipcu, jak mówi sam tytuł, przypomina sobie wszystkie cudownie spędzone razem chwile. Olek jest kompozytorem muzyki, a tekst napisała Aleksandra Potrykus.

Olek Klembalski ma 16 lat. Muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat. Gra na skrzypcach i pianinie oraz kształci się muzycznie w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie. W dzieciństwie występował w musicalach, ma też za sobą doświadczenie związane z dubbingiem w serialu pod tytułem „Astronauci”. Jest finalistą IV edycji The Voice Kids oraz laureatem wielu konkursów i festiwali międzynarodowych i ogólnopolskich. Od jakiegoś czasu komponuje muzykę do własnych utworów. Sprawia mu to ogromną satysfakcję i radość. W marcu światło dzienne ujrzał debiutancki singiel “ulotnie”, a 29-07 odbyła się premiera drugiej piosenki Olka pt. „Lipiec”.

OLEK KLEMBALSKI W SOCIALACH:

Instagram:

https://www.instagram.com/aleksanderklembalski/

Facebook:

https://m.facebook.com/aleksanderklembalski

Twitter:

https://mobile.twitter.com/olekklembalski

TikTok:

https://www.tiktok.com/@aleksanderklembalski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s