MYK – Ze mną leć – radiowy hit już w sieci

Ze mną leć” to lekka piosenka o tym, że są rzeczy, na które mamy wpływ i takie, na które wpływu nie mamy. Klucz do sukcesu tkwi w naszej percepcji. Często chwilowa zmiana perspektywy pozwala dostrzec to, co najważniejsze.

Ze mną leć” to pierwsza muzyczna propozycja projektu MYK.Nośna, radiowa kompozycja połączona z nietuzinkowym wokalem to utwór, który słucha się z przyjemnością ale też uwagą. Warto wspomnieć, że autorką tekstu jest poetka i malarka Marta Tondera.

POSŁUCHAJ UTWORU

MYK to nowy projekt muzyczny, stworzony przez Marka Yana Kisielińskiego z gościnnym udziałem Julity Zielińskiej.


Marek Yan Kisieliński,kompozytor, gitarzysta, pianista, multiinstrumentalista, producent muzyczny. Autor muzyki i producent największych przebojów zespołu Video: PapierosŚroda czwartekWszystko jedno, Ktoś nowy i innych. Pracował m. in. z Edytą BartosiewiczBeatą Kozidrak czy zespołem Bracia. Jest kompozytorem jednego z największych hitów zespołu – Nad przepaścią.

Julita Zielińska, wokalistka, kompozytorka, obdarzona charakterystyczną barwą głosu, chryzmatyczna postać sceniczna. Stypendystka Fundacji QArtystom AMR. Ma na swoim koncie wydaną w 2019 roku epkę EP1 oraz udział w wielu muzycznych projektach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s