Michele Morrone odsłania wrażliwe oblicze w singlu „Player”

Michele Morrone – wszędzie tam, gdzie się pojawi, robi się gorąco. Dwa lata temu zaistniał za sprawą głównej roli w erotycznym dramacie „365 dni”, następnie zaprezentował swój muzyczny talent na debiutanckim albumie „Dark Room”. Teraz czas na zapowiedź kolejnego wydawnictwa – nowy singiel „Player”.

„Player” to niezwykle taneczny kawałek z miejsca wpadającym w ucho bitem oraz śródziemnomorskim klimatem. 31-letni wokalista pokazuje swoją wrażliwą odsłonę, opowiadając w piosence o poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Jak przyznaje Michele: Często mam wrażenie, że jestem pożądany przez wszystkich, ale nikt nie chce zaryzykować i zaakceptować mnie takiego, jakim jestem. Boją się mojego stylu życia – ciągle w rozjazdach dookoła świata, w różnych rolach jako aktor i jako muzyk. Nigdy nie jestem pewien, czy ktoś jest zainteresowany moją osobą czy też tym, jaki jest mój wizerunek publiczny.

Michele Morrone pracuje jako aktor, projektant oraz autor piosenek, które na długo zostaną w pamięci. Mieszkający w Mediolanie twórca ma wiele talentów. Światowy rozgłos zapewniła mu rola w erotycznym dramacie „365 dni”, a single „Hard For Me”, „Feel It” oraz „Watch Me Burn” z debiutanckiego albumu „Dark Room” przyczyniły się do olbrzymiej popularności serii filmów jako nieoficjalny soundtrack. Utwory z wydawnictwa zgromadziły ponad miliard streamów, co oznacza tylko jedno: najwyższy czas na kontynuację i nowy materiał.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s