Magda Adamek przedstawia „Miasta Perłowe”

Wokalistka i songwriterka Magda Adamek prezentuje kolejny w tym roku singiel. Po fantastycznym wykonaniu kultowej piosenki „Gdzie ci mężczyźni”, Artystka wraca do swojej autorskiej twórczości. Nowa piosenka, „Miasta Perłowe” jest już dostępna w serwisach streamingowych.

Do „Miast Perłowych powstał również teledysk, który mocno współgra z treścią utworu. Tekst nawiązuje do osobistych przemyśleń i obserwacji Magdy.

Jak mówi autorka: Często na koncertach mówię publiczności, że ta piosenka -Miasta Perłowe to piosenka o Norwegach i Norwegii. Od 15 lat jestem związana z tym krajem i trochę udało mi się poznać tutejszą mentalność. Miasta Perłowe to świat, który na pozór wydaje się być idealnym, ale idealnym wcale nie jest. Bo pod piękną fasadą jest wiele lęków, smutku i niepewności. Kiedy jedziesz przez norweskie miasteczka i wsie jesiennymi i zimowymi wieczorami, to widzisz, że w domach we wszystkich pokojach pali się światło – nawet jeśli w domu jest tylko jedna osoba. To tak, jakby ludzie chcieli rozświetlić nim swój strach i ciemność wokoło. Do tego nawiązuje ten tekst refrenu „Tylko czasem mrok, nawet kiedy światła zapalone są…” Bo czasami nawet jeśli zapalimy wszystkie światła to i tak gdzieś w głębi duszy czai się ten mrok.

Teledysk, który powstał do piosenki i jego sceneria właśnie do tego nawiązują.

Magda Adamek w ostatnim czasie poszerzyła skład koncertowy co jest sygnałem do tego, żeby grać więcej i intensywniej. Dlatego mocno polecamy sprawdzać jej social media – szkoda byłoby przegapić któryś z niezwykłych występów. Na pewno zagra na nim „Miasta Perłowe”!

FB https://www.facebook.com/magdaadamekmusic

Instagram https://www.instagram.com/magda_adamek_music/

YT https://www.youtube.com/channel/UC9PDyKfn8DgyHBRtlajYcfQ

STREAMING https://e-muzyka.ffm.to/magdaadamekmiastaperlowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s