Elly tess ma „ZABLOKOWANY NUMER”

Polska wokalista i songwriterka Elly Tess, na co dzień mieszkająca w USA, proponuje na wakacje letni utwórt. „ZABLOKOWANY NUMER”. Wraz z świetnym teledyskiem tworzą przebojową całość, którą od razu chce się zapętlać.

„ZABLOKOWANY NUMER” to autorska piosenka Elly Tess, produkcją zajął się Piotr Siejka (znany ze współpracy z m.in. Edytą Górniak czy Natalią Kukulską). Tekst nawiązuje do autentycznej historii z życia Artystki. Tak przedstawia genezę jego napisania:  Spotykałam się z chłopakiem który był skrajnie arogancką osobą. Na początku pomyliłam arogancję z pewnością siebie ale bardzo szybko się okazało, ze on czuł wielka potrzebę chwalenia się swoimi osiągnięciami a także krytykowania wszystkich wokół siebie aby sam poczuł się lepiej. W końcu byłam tak zażenowana jego zachowaniem, ze zablokowałam go, a on mimo to próbował się ze mną skontaktować. Wtedy właśnie napisałam „ZABLOKOWANY NUMER,” zainspirowana tym jak mimo naprawdę żenującego zachowania nadal sadził ze nikt nie mógł by mu powiedzieć nie.

Teledysk, który powstał do promowanego utworu mocno nawiązuje do treści… Dodatkowo, jego fabuła jest przedstawiona humorystycznie, wręcz w krzywym zwierciadle, dzięki temu po pierwszym obejrzeniu chce się to zrobić kolejny raz. Można go oglądać na kanale YT Elly Tess, „ZABLOKOWANY NUMER” jest również dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Mocno polecamy również sprawdzanie social media wokalistki, bo już zapowiada kolejne premiery. Jak mówi: Twórczość kieruję do każdej osoby,  która się utożsamia z moimi historiami, które tak lubię opowiadać w formie piosenek.

https://www.instagram.com/ellytessofficia

https://www.facebook.com/ellytessofficial

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s