Kacper Kortz prezentuje debiutancki singiel „W obłokach”

Kacper Kortz debiutuje z singlem „W obłokach”. Utwór opowiada historię dwóch osób, które pomimo rozstania, wciąż darzą się ogromnym uczuciem. Jest w nich wiara, że ostatecznie spotkają się właśnie tam, w obłokach. Piosenka niesie ze sobą przekaz, że nawet śmierć nie jest w stanie przerwać takiej miłości, a rozstanie z drugą osobą na Ziemi nie oznacza, rozstania wiecznego.

Tekst utworu naszpikowany jest emocjami osoby, która nie może pogodzić się z rozstaniem. Jednocześnie utwór jest próbą pogodzenia się z takim stanem rzeczy – mówi o singlu Artysta.

Za produkcję utworu odpowiada Jędrzej Skiba (finalista The Voice of Poland).

Kacper Kortz – wokalista, autor tekstów. Od najmłodszych lat pasjonował się muzyką, zaczynał od muzyki klasycznej, głównie twórczości Anny German, czy też Violetty Villas. Początki edukacji muzycznej miały miejsce w ognisku muzycznym. Następnie ukończył Szkołę Muzyczną I Stopnia w Nowej Soli. Obecnie uczęszcza do Szkoły Muzycznej II Stopnia w Żaganiu, gdzie kształci się pod okiem Pana Waldemara Wolskiego w klasie fortepianu. Całe jego doświadczenie muzyczne i edukacja sprawiły, że nadszedł odpowiedni moment rozpocząć karierę z własną twórczością. Jego wielkim marzeniem jest występ na festiwalu w San Remo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s