Deepend x Mathieu Koss x Janieck – Better Now

3 artystów – DeependJanieck i Mathieu Koss – łącznie z ponad 9 milionami słuchaczy, stworzyło wspólny numer! „Better Now” to idealny utwór na wakacyjny chillout z przyjaciółmi!

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Falco van den Aker, znany również jako Deepend, to jedna z najszybciej rozwijających się gwiazd branży muzycznej. Ten wielokrotnie wyróżniany Platyną DJ i producent zgromadził imponujące grono fanów na całym świecie, podążające za jego unikalnym, charakterystycznym brzmieniem, które łączy house z elementami melodyjnego popu.

Janieck, czyli wokalista, autor tekstów i gitarzysta, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki współpracy z Lost Frequencies przy numerze „Reality”. Obecnie balansuje pomiędzy muzyką dance i pop, wypełniając lukę między tymi dwoma światami.

Francuski DJ i producent Mathieu Koss to współautor „Never Growing Up” – jednej z najczęściej granych piosenek w radiach we Francji i Belgii w 2019 roku, a także numeru „Big Jet Plane” (z Alok), który osiągnął ponad 250 milionów streamów! W tamtym roku współtworzył takie hity jak „Home” (Ziggy Marley) czy „Don’t Leave Me Now” (Lost Frequencies), a jego popularność wciąż rośnie…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s