„LATO” WEDŁUG UGORNEJ – PREMIERA PŁYTY„NOWA HERSTORIA”

UGORNA to debiut wyczekany, wyważony i kompletny. Późny. Artystka przez ostatnie lata dochodziła do prawdy o samej sobie – choć na pewno nie w ciszy i skupieniu – to jednak bez obecności potencjalnych odbiorców. Dzisiaj gotowa i pewna świętuje zwycięstwo zapraszając nas na wytworną kolację. Traumy z przeszłości zostały zamknięte w postaci wykwintnych muzycznych dań i albumu „Nowa Herstoria”, który dziś ma swoją premierę!

POSŁUCHAJ ALBUMU W SERWISACH CYFROWYCH

„Nowa Herstoria” to opowieść o kobiecości, która rodzi się w procesie głębokich przemian…

Płycie towarzyszy przemyślany koncept wizualny, którego główną osią jest ekskluzywna kolacja. UGORNA przygotowała jednak kolację wykraczającą poza obecne mody – świadomie balansując pomiędzy klasyką dobrego tonu, a współczesną bezpretensjonalnością. Wszystko w luksusowej oprawie, gdzie luksusem jest świadomość własnych lęków, ale i własnej wartości.

Wraz z premierą płyty ukazuje się video do singla „Lato”. Jest to kolejna część video-opowieści stworzonej przez artystkę z reżyserem Ivanem Bambalinem.

Lista utworów:

1.      Amsterdam (cold snacks: https://youtu.be/BCVWIcQGaZc)

2.      Ziemia Ugorna

3.      Amok (aperitivo: https://youtu.be/6Bplaj58n0s)

4.      Woda (second dish: https://youtu.be/Bs7ANGWnHf0)

5.      Somatyczny

6.      Przedpokój

7.      Jetlag (soup: https://youtu.be/VNxPxnhDaZY)

8.      Dupa

9.      Lato (salad: https://youtu.be/Hv1r1XNYxOI)

10.    Ślad

11.    Wyjaśnienie

O UGORNEJ robi się co raz głośniej. To debiut, którego nie da się przeoczyć. Artystka świadomie pisze własną opowieść, w której kolejne rozdziały ujmują bezpretensjonalnym pięknem i konsekwencją.

Do tej pory wydała single oprawione filmowymi teledyskami: „Ziemia Ugorna”, Przedpokój” i „Dupa”. Jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się polskich debiutantek w platformach streamingowych. Kilka tygodni temu zagrała przedpremierowy koncert w warszawskim Teatrze Dramatycznym, który był imponującym widowiskiem z kompletem publiczności.

Premierze płyty towarzyszyć będą akcje uliczne, podczas których UGORNA zaprezentuje materiał z „Nowej Herstorii”. Czego się spodziewać? Śledźcie jej profile społecznościowe i spotkajcie ją m.in. w Gdyni, Warszawie, Kaliszu i Krakowie.

Zdjęcia: Yan Wasiuchnik

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s