Zuza Lietz debiutuje czule i dojrzale

„Chociaż raz” to debiutancki singiel Zuzy Lietz — młodej artystki z Warszawy, obdarzonej niesamowitą, dojrzałą barwą głosu. Zuza dokładnie wie, jak poruszać i trafia bezpośrednio w najczulsze punkty. Za produkcję singla odpowiada duet braci SARAPATA, współpracujący z takimi artystami, jak KIWI, Paulina Przybysz, Marika, Arek Kłusowski czy zespół Lor. Piosenka traktuje o relacjach międzyludzkich, takich jak przyjaźń czy miłość, które nie zawsze są proste. Zdarza się, że często się nimi zawodzimy.

Zuza Lietz o swoim najnowszym singlu:

Ten utwór jest dla mnie bardzo ważny, staram się przekazać w nim, jak kruche mogą być przyjaźń czy miłość. Nie zawsze dostajemy od drugiej osoby to, czego oczekujemy, na przykład zaangażowania, troski czy szczerości. Wkładamy w relację całego siebie, spodziewając się tego samego, a niestety nie zawsze to dostajemy.

Zuza Lietz, mimo tego, że dopiero wchodzi w profesjonalny świat muzyki, już dziś dobrze zna swoją wartość i skutecznie wykorzystuje swoje mocne strony. Jej niesamowita, dojrzała barwa głosu sprawia, że słuchacz wierzy w każde śpiewane przez nią słowo. Zuza od lat rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc m.in. w warsztatach muzycznych, co owocuje niezliczoną ilością wyróżnień na prestiżowych, ogólnopolskich festiwalach muzycznych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s