WERONIKA SZYMAŃSKA Z NOWYM SINGLEM “PIÓRA”

Z singlem „Pióra” Weronika Szymańska wystąpiła na festiwalu w Opolu i otrzymała Nagrodę SAWP jako „Najlepszy wykonawca” w konkursie Debiuty 2022 59 KFPP Opole.

Weronika Szymańska powraca z nowym, melodyjnym i urzekającym wokalnie singlem “Pióra”, z którym wystąpiła podczas nadchodzącego festiwalu w Opolu, w ramach koncertu Debiuty. To kolejny singiel wokalistki, która od jakiegoś czasu prezentuje się w miksie muzycznym łączącym elementy popu i alternatywy.

Weronika Szymańska to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Dwukrotnie brała udział w programie The Voice Of Poland, jednak najbardziej została zapamiętana z bitwy z Krystianem Ochmanem. Doświadczenie zbierała w kilku zespołach, od roku działa jednak pod własnym nazwiskiem. Nowy singiel „Pióra” opowiada o relacji i emocjach dwojga ludzi. “W związkach zdarzają się małe zawirowania ale chodzi o to żeby nie poddawać się przy każdym potknięciu, lecz wspólnie walczyć o lepsze jutro.” – tłumaczy Artystka. Tekst do „Piór” napisała sama, natomiast muzyka powstała we współpracy z Krzysztofem Lewickim, który współtworzył z nią trzy poprzednie single. To właśnie najnowszą jej piosenkę “Pióra” można było usłyszeć w konkursie Debiuty na tegorocznym Festiwalu w Opolu, który odbył się w sobotę, 18.06.2022. Została ona doceniona przez SAWP (Stowarzyszenie Artystów Utworów Muzycznych i Słowno Muzycznych) i uhonorowana nagrodę Stowarzyszenia jako „Najlepszy wykonawca podczas konkursu Debiuty 59 KFPP Opole 2022”.

“Pióra” utrzymane są w stylistyce melodyjnego, emocjonalnego popu. To piosenka pełna pasji, uczuć oraz tekstu, z którym łatwo się utożsamić. Uwagę podtrzymuje też pełen wdzięku głos Artystki, który działa na wyobraźnię słuchacza traktując go z szacunkiem. Teledysk do singla podtrzymuje pozytywny wydźwięk wynikający z utworu. W klipie ukazane są dwa równoległe światy, które się przenikają, nawiązując do tych lepszych i gorszych chwil w relacjach.

Weronika dąży obecnie do wydania swojej debiutanckiej płyty, na której znajdą się jej poprzednie single: „Oddech”, „To nie żart” i „Najpiękniej”, pracuje też nad nowym materiałem. Dotychczasowe single Weroniki spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród fanów jak i w stacjach radiowych, a także Internecie, gdzie piosenki także zostały docenione i z łatwością trafiły na liczne edytorskie playlisty w serwisach streamingowych.

Artystka najlepiej odnajduje się w muzyce alternatywnej, pop i rock. Uwielbia także zagraniczną muzykę lat 80tych i 90tych oraz kolorowe, odjechane makijaże. Jej marzeniem jest zaśpiewać duet z Krzysztofem Zalewskim. Prywatnie niedawno została mamą, więc swój czas wolny poświęca w całości swojej córce. Oprócz śpiewania uwielbia gotować i piec słodkości dla męża.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s