Sarsa na trasie z nowym singlem!

Utwór usłyszycie na żywo zarówno na letniej jak i jesiennej trasie koncertowej artystki.

Artystka wciąż zaskakuje muzycznie – „Na trasie” to tytuł nowego singla Sarsy. Utwór usłyszycie na żywo zarówno na letniej jak i jesiennej trasie koncertowej artystki. A w teledysku Sarsa otwiera przed Wami drzwi swojego domu.

Utwór „Na trasie” jest swoistą kontynuacją wydanego niedawno albumu „Runostany”, który zebrał świetne recenzje i zaskoczył mocnym gitarowym brzmieniem i poetyckim klimatem. Nowy singiel Sarsy nie znalazł się jednak na wspomnianym wydawnictwie. Dlaczego?

Przy pracy nad albumem powstało o wiele więcej materiału niż to, co finalnie poszło w świat. Tak oczywiście jest przy pracy nad każdą płytą. Nie byłam gotowa wcześniej by oddać utwór „Na trasie” ludziom…z czasem poczułam, że ten numer nie może jednak zostać w mojej szufladzie… Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej i tym bardziej stał się dla mnie aktualny jego przekaz. Poza tym tekst do utworu pisałam razem z Budyniem, który odszedł fizycznie – jednak dla mnie wciąż jest wsparciem, inspiracją i wierzę, że otacza dobrą energią wszystko czego jest częścią – mówi artystka.

Klip do utworu został stworzony w miejscu, w którym artystka czuje się najlepiej. W jej własnym domu oraz w przydomowym trójmiejskim lesie, gdzie spędza z rodziną każdą wolną chwilę. Sam teledysk poza artystycznymi ujęciami z Trójmiejskich lasów, zawiera materiały z prywatnego archiwum Sarsy. 

Czy chcecie zgubić się na chwilę z Sarsą na trasie?

24.06 – Świnoujście

25.06 – Stargard Szczeciński

02.07 – Poznań PARILLOVE LIVE

15.07 – Tuchola

30.07 – Kalwaria Zebrzydowska

13.08 – Piaseczno PARILLOVE LIVE 

27.08 – Radom PARILLOVE LIVE

02.09 – Kielce

C.D.N. …

21.10 – Gdańsk

22.10 – Wrocław

23.10 – Kraków

28.10 – Poznań

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/sarsa/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s