FATHER JOHN MISTY PREZENTUJE KLIP DO „BUDDY’S RANDEZVOUS” ORAZ COVER TEGO UTWORU W WYKONANIU LANY DEL REY

Father John Misty udostępnił teledysk do utworu „Buddy’s Rendezvous”, który został wyreżyserowany przez  Emmę Elizabeth Tillman („The History of Caves; The Wheel”). Dla artsyw jest to najważniejszy utwór z jego najnowszego krążka „Chloë and The Next 20th Century”.

„‚Buddy’s Rendezvous’ to świat sam w sobie. To miejsce poza czasem. Moim marzeniem było, aby teledysk poddał się sile piosenki”. Bezimienny mężczyzna (w tej roli Craig Stark), świeżo po wyjściu z więzienia, który nie ma szczęścia, przemierza połamany krajobraz Los Angeles, aby spotkać się z córką (w tej roli Arrow DeWilde). Przez cały czas dręczą go wspomnienia z bardziej niewinnych czasów. Pomimo wahań, córka i jej chłopak (w tej roli Gilbert Trejo) zgadzają się na spotkanie z ojcem. Choć teledysk i piosenkę można uznać za list miłosny do Los Angeles, ich tematyka jest uniwersalna. Rozczarowania, żal, przebaczenie, czułość, wytrwałość i miłość. Niesamowite kreacje Arrowa, Craiga, Gilberta i Davida Haleya sprawiają, że ta wizja staje się rzeczywistością. Zdjęcia Jamesa Walla wykonane na taśmie 16 mm oddają klimat Los Angeles, łącząc przeszłość z teraźniejszością. Ten teledysk nie powstałby bez pomocy producentki Brii Little oraz dyrektora kreatywnego i montażysty Jonathana Kinga” – tak o teledysku Emma mówi o teledysku.

W zeszłym tygodniu ukazał się również przepiękny cover utworu „Buddy’s Rendezvous” Lany Del Rey, dostępny już na wszystkich platformach streamingowych. Jej interpretacja tej piosenki była wcześniej dostępna tylko w formie 7-calowego singla dołączonego do limitowanego zestawu „Chloë and The Next 20th Century”. 

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Tracklista „Chloë and the Next 20th Century”:

1. Chloë

2. Goodbye Mr. Blue

3. Kiss Me (I Loved You)

4. (Everything But) Her Love

5. Buddy’s Rendezvous

6. Q4

7. Olvidado (Otro Momento)

8. Funny Girl 

9. Only a Fool

10. We Could Be Strangers 

11. The Next 20th Century

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s