MAGDALENA MEG KRZEMIEŃ Z PREMIEROWYM UTWOREM „OD DZISIAJ”

Magdalena Meg Krzemień (zwyciężczyni „The Four. Bitwa o sławę”) w ciągu ostatnich miesięcy przygotowywała się do premiery debiutanckiego materiału. Dziś premierę ma pierwszy singiel „Od dzisiaj”, który jest jednym z najbardziej emocjonalnych i osobistych utworów, jakie Krzemień napisała na album. Współautorką tekstu do „Od dzisiaj” jest Natalia Nykiel. Artystyki poznały się na planie „The Four. Bitwa o sławę”, w którym Nykiel była jurorką, a który głosami publiczności wygrała Krzemień.

Do utworu powstał klimatyczny teledysk wyreżyserowany przez Dawida Ziembę (odpowiadającego za teledyski m.in. Viki Gabor, Ochmana czy Sary James).

Magdalena Meg Krzemień już w sobotę wystąpi z premierowym utworem „Od dzisiaj” w koncercie Debiutów podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Artystka będzie walczyła o kultową nagrodę jury im. Anny Jantar i o nagrodę publiczności.

Krzemień wystąpi z numerem 9, a głosować na nią można wysyłając sms o treści 9 na numer 7350. Linie będą otwarte w trakcie trwania koncertu.

Zdjęcia: @dagsoon

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s