Myslovitz z kolejnym singlem zapowiadającym najnowszy album

„PAKMAN” to trzeci singiel zapowiadający nowy album zespołu Myslovitz. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na jesień 2022 roku.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Po elektro „Miłości” oraz niosącej niepokój „19” czas na banger rodem z manchesterskiej ulicy. Dynamicznie brzmiąca sekcja, świetne brzmienie gitar, charakterystyczny motyw klawiszy oraz bardzo osobisty tekst Wojtka Powagi-Grabowskiego daje nam mieszankę wybuchową.

„Pisząc tekst, zawsze zastanawiam się ile powiedzieć o sobie, ile wyjawić, jak bardzo odsłonić kotarę. I zawsze… Im więcej, im bardziej o sobie, bez zmyślania, ukrywania i zbędnej poezji, tym lepiej. Jak to mówią: szczerość za szczerość… Podobno naukowo dowiedzione jest, że zakochanie trwa tylko 3 lata i się kończy. Gdyby trwało permanentnie, to wszyscy chodzilibyśmy jak zombie… We śnie…” – mówi Wojciech Powaga-Grabowski.

Autorem teledysku do „Pakmana” jest Artur Mendera, zdjęcia realizował Krzysztof Łęczycki, czyli bardzo zdolny duet dwóch młodych pasjonatów sztuki filmowej, którzy świetnie „przeczytali” tę piosenkę i oddali nam ją w postaci obrazu. Teledysk powstał przy partnerskiej współpracy Miasta Mysłowice oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Mysłowicach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s