Julia Banot i jej subtelny debiut „stracić”

Poznajcie Julię Banot! Młoda artystka dzieli się pierwszym singlem „stracić” i już na starcie swojej kariery rozbudza intensywne emocje. Oto szczerość, delikatność i niezwykła, poruszająca siła w jednym!

„stracić” to szczera wiadomość wysyłana do świata. Prawdziwa i intymna, która odsłania mnie w całości. Opowiada o największych lękach, które są również pragnieniem. Pragnieniem bycia zauważoną i docenioną. Pragnieniem posiadania kogoś, kto zawsze będzie obok. Historia w bardzo prosty sposób pokazuje emocje, które — mam nadzieję — dotkną słuchacza tak, jak i mnie samą, przy pierwszym odsłuchaniu utworu – mówi o singlu Artystka.

Julia Banot to młoda, debiutująca artystka, próbująca połączyć ze sobą dwa skrajne światy. Na co dzień studiuje i pracuje w branży niemuzycznej, jednak z drugiej strony studiuje także w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, gdzie został w niej zaszczepiony ogromny sentyment właśnie do jazzu, soulu i R&B. Bardzo bliska jej sercu jest również muzyka alternatywna, w której najłatwiej przekazuje własne emocje, co we własnej twórczości jest dla niej priorytetem — szczerość, prostota i prawda, którą może wzruszyć i złapać słuchacza za serce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s