Sara James ze złotym przyciskiem w America’s Got Talent!

Simon Cowell oczarowany występem Polki.

O tak spektakularnym wyniku marzy bez wątpienia każdy uczestnik zgłaszający się do castingu, ale to właśnie Sarze James udało się ziścić ten amerykański sen.

Młodziutka wokalistka wprawiła w osłupienie zarówno jurorów jak i amerykańską publiczność, a to dopiero początek jej przygody z show.

Jakiś czas temu Sara James za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o swoim udziale w castingu do amerykańskiej edycji popularnego show „Got Talent”. Choć do tej pory rezultat jej występu pozostawał tajemnicą, to teraz wiadomo już, że młodziutka Polka była najjaśniejszym punktem najnowszego odcinka programu, otrzymując słynny złoty przycisk od samego Simona Cowella! Jeden z najsurowszych jurorów był pod ogromnym wrażeniem talentu młodej wokalistki i to dzięki jego decyzji Sara zakwalifikowała się z miejsca do ćwierćfinału, w którym wystąpi na żywo przed amerykańską publicznością. Casting z udziałem Polki wyemitowano zeszłego wieczoru na antenie NBC, a już teraz występ można podziwiać także w Polsce, za pośrednictwem oficjalnego kanału YouTube programu.

„MY WAVE” W SERWISACH STREAMINGOWYCH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s