Vance Joy wraca z nową płytą. „In Our Own Sweet Time” zawiera przeboje „Clarity”, „Missing Piece” i nowy singiel „Catalonia”

Vance Joy, uwielbiany wokalista i autor piosenek, z dumą przedstawia swój trzeci album zatytułowany „In Our Own Sweet Time”. Mając 5 miliardów streamów na koncie, Vance Joy wraz z płytą wydaje najnowszy singiel „Catalonia”, któremu towarzyszy oficjalny teledysk.

Album „In Our Own Sweet„, będący najbardziej kreatywnym i osobistym projektem artysty, zawiera pełen emocji utwór „Every Side of You” nazwany przez „NME” wzruszającą odą do więzi międzyludzkich. Piosence towarzyszy równie poruszający teledysk, który wyreżyserował W.A.M. Bleakley. Na płycie znalazł się również przebojowy singiel „Clarity”, którego producentem i współautorem jest Joel Little (Lorde, Taylor Swift). „Clarity” to kolejny sukces w dorobku Vance’a, czego dowodem są kolejne awanse w zestawieniach Alternative radio. – Rozkręcający się bas, ostra perkusja i charakterystyczna dla Joy’a gitara łączą się z podnoszącymi na duchu dęciakami, składają się idealny wakacyjny utwór – napisał dziennikarz „NME”.

Na „In Our Own Sweet Time” znalazły się również przeboje „Missing Piece” i „Don’t Fade”. Drugi z wymienionych zgromadził ponad 10 milionów streamów i zdobył  uznanie krytyków „Rolling Stone” czy „Entertainment Tonight”. „Missing Piece” z kolei w USA ma złoty status, a w Australii dwukrotnie pokrył się platyną. Łącznie piosenka zgromadziła ponad 130 milionów streamów a filmiki z jej fragmentem obejrzano na TikToku ponad 3 miliardy razy (powstało 2,6 milionów

Posłuchaj „Catalonia’

Album „In Our Own Sweet Time„, nagrany w dużej mierze w czasie blokady, jest przepełniony starymi przyjaciółmi, nowymi wspomnieniami i poszukiwaniem miłości w nie tak beznadziejnym miejscu. Nad płytą Vance Joy współpracował z takimi twórcami, jak Little, Dan Wilson (Adele, Leon Bridges) czy Take a Day Trip (Miley Cyrus, Lil Nas X).

– Zawsze pociągała mnie idea ponadczasowości lub tej wspólnej chwili, która odrywa cię od chaosu panującego na zewnątrz – wyjaśnia Joy. – Jeśli świat jest szalony, można się gdzieś wycofać. Zawsze trudno jest wymyślić odpowiedni tytuł, ale myślę, że „In Our Own Sweet Time” („w naszym własnym, słodkim czasie”) doskonale podsumowuje ten album.

Lista utworów „In Our Own Sweet Time”:

1. Don’t Fade

2. Solid Ground

3. Missing Piece

4. Catalonia

5. Way That I’m Going

6. Every Side Of You

7. Clarity

8. Wavelength

9. Boardwalk

10. Looking at Me Like That

11. This One

12. Daylight

Joy ostatnio powrócił na scenę i wystąpił na festiwalach BeachLife i BottleRock w Kalifornii, a także na solowych wyprzedanych koncertach w Nashville, Nowym Jorku i Toronto, gdzie zaśpiewał dla 17 tysięcy fanów na słynnej Budweiser Stage. Na przyszły rok Vance Joy zaplanował kolejne koncerty po Ameryce Północnej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s