FILIP LATO „LEPIEJ MIEĆ”

Filip Lato „Lepiej mieć” to najnowszy singiel, który Artysta będzie miał przyjemność zaśpiewać w koncercie „Premiery” podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu!  

„Nie sposób nie zauważyć tego jak bardzo zmienił się ostatnio świat. Najpierw pandemia, która zamknęła nas w domach ograniczając do wirtualnych kontaktów. Teraz wojna za wschodnią granicą, która zasiała niepokój i lęk o najbliższą przyszłość. Wydawało nam się jeszcze niedawno, że nic takiego nas nie spotka. Stało się inaczej, co skłania do refleksji nad istotą życia. Nie ma w nim miejsca na powierzchowne emocje. To czas, gdy dobrze jest mieć kogoś bliskiego, na kim można polegać w ciężkich chwilach, kto nigdy nie zawiedzie i zawsze będzie oparciem. Tylko to-teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej-może przynieść spokój i poczucie bezpieczeństwa tak potrzebne w tych trudnych czasach. Wtedy można patrzeć w przyszłość z nadzieją”. Właśnie o tym mówi kolejny utwór Filipa Lato.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Filip Lato jest Artystą wszechstronnym, o czym już nie raz mogliśmy się przekonać. Choćby wtedy, gdy wygrał program „Twoja twarz brzmi znajomo” wcielając się bezkonkurencyjnie w postać Czesława Niemena. Jego single takie jak  „100”,  „Zanim nas policzysz” to dziesiątki milionów wyświetleń na YT. Wokalista, gitarzysta, pianista – z wykształcenia prawnik, który nie porzucił swego zawodu i równolegle dzieli czas między klientów i fanów:) Pierwsza solowa płyta „Halo Ziemia” została przez nich bardzo ciepło przyjęta – zwłaszcza tytułowa piosenka oraz kolejny singiel – „Krawiec”, obie można było usłyszeć w największych stacjach radiowych. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s