Piotr Zborowski jak Charlie Puth?! “Jakby” już dostępne!

Piotr Zborowski od lutego rozwija swoją muzyczną drogę poza zespołem Felievers i prezentuje kolejne single z solowego repertuaru!

Singiel „Jakby” to trzeci z kolei utwór od Piotra po wydanym w lutym tego roku „Luce Verde” oraz „Teraz i Tu”, które zostały przyjęte z bardzo dużym entuzjazmem przez odbiorców Piotra.

To, co zasługuje na podkreślenie to fakt, że Piotr jest autorem zarówno tekstu, muzyki jak i producentem każdego swojego singla. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej premiery singla „Jakby”.

Przy „Jakby” chyba pierwszy raz czuję, że piosenka brzmi jak cały ja i nie chodzi tu tylko o tekst. Bardzo ciężko było mi się określić jaką muzykę chcę robić sam dla siebie i błądziłem trochę pomiędzy tym, co jedynie uważałem za dobre, a tym, czego myślałem, że oczekują ludzie. Po wyrzuceniu wielu naprawdę niezłych numerów do kosza, myślę, że znalazłem swój kierunek i zrozumiałem, że muszę odrzucić wiele muzycznych nawyków na rzecz delikatności osadzonej w ciekawej, popowej melodii, wtedy czuję, że to naprawdę moje. I takie właśnie jest też „Jakby. – mówi Piotr.

Piotr Zborowski to producent, songwriter, wokalista. Przez kilka ostatnich lat wyprodukował niejeden utwór, w większości dla innych artystów – w tym ostatni singiel bryski „Bajek deszcz”. Przez lata swojej działalności muzycznej z zespołem Felivers zbudował grono oddanych odbiorców, na jego instagramowych profilu obserwuje go niemal 55 tysięcy osób. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s