Kolejne muzyczne wspomnienie z zespołem Dziwna Wiosna i Agora Muzyka Live Sesssions

Prosto ze studia nagraniowego, lawirując między festiwalami i trasą koncertową Dziwna Wiosna wpadła na prywatny koncert właśnie do ciebie! 

Wyobraź sobie zwykłe popołudnie, nagle przenosisz się do studia nagraniowego, a przed mikrofonem pojawia się twój ulubiony artysta i śpiewa specjalnie dla Ciebie. Usiądź wygodnie w fotelu i weź udział w prywatnym koncercie Agora Muzyka Live Sessions.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Dziwna Wiosna to sceniczne zwierzęta – jak burza zaliczają kolejne festiwale, poszerzając grono fanów. Oprócz  Pol’and’Rock Festiwal, Olsztyn Green Festiwal, Męskie Granie Orkiestra 2022, zespół wystąpi jako support przed wrocławskim koncertem Kings Of Leon. Grunge, rock i trochę nostalgii nigdy nie wyjdzie z mody, więc jeśli jeszcze nie znasz Dziwnej Wiosny, czas najwyższy nadrobić muzyczne zaległości i bez biletu uczestniczyć w prywatnym koncercie zespołu nie wychodząc z domu. 

To druga odsłona Agora Muzyka Live Sessions, najnowszego projektu realizowanego pod szyldem wytwórni Agora Muzyka przy współpracy z Fujifilm i marką Instax, wspólnie z Zalią, Lanberry, Tonym Yoru i Dziwną Wiosną. 

Muzyczne wspomnienia Agora Muzyka Live Sessions z udziałem kolejnych artystów zarejestrowane również dzięki aparatom Instax już wkrótce! 

Szukaj Agora Muzyka Live Sessions na kanale You Tube Agora Muzyka. 

15/06 – Lanberry Niewygodnie 

29/06 – Tony Yoru Złe nawyki 

13/07 – Zalia Biegnę 

27/07 – Lanberry Debiutuję 

10/08 –  Zalia Sierpień 

24/08 – Dziwna Wiosna Ostatnia noc lata 

07/09 – Lanberry Okna bez firanek 

21/09 – Dawid Karpiuk Nie rozumie nas 

05/10 – Tony Yoru Serce bije 

19/10 – Dziwna Wiosna Grawitacja  

02/11 – Tony Yoru Kredyt 

O projekcie: 

Agora Muzyka Live Sessions skraca dystans między artystą a słuchaczem, porusza i wywołuje emocje tak jak koncertowe przeżycie. Przeżycie wyjątkowe, bo odbierane w niemalże intymnych warunkach – podglądamy artystę w studiu, do którego jako słuchacze nie mamy zazwyczaj dostępu. Jest to równocześnie całkiem miła odmiana dla artysty, który tym razem grając koncert bez publiki, napędza swoją energię wyłącznie z zespołem.  

Muzyka i obraz, zawsze szły w parze i oddziaływały najmocniej ze wszystkich bodźców. Dlatego wytwórnia Agora Muzyka i Fujifilm z marką Instax połączyły siły i powołały do życia projekt, który działa na najważniejsze zmysły i w kreatywny sposób promuje nowych artystów muzyków. W pochłaniającym cyfrowym świecie czas przeżyć cos naprawdę. 

Jak mówi pomysłodawca projektu, prezes wydawnictwa Agora obejmującego muzykę, książkę i film, Robert Kijak: „W projekcie postawiliśmy na muzykę na żywo, bo jest to najbardziej szczera i emocjonalna forma. Wykonana spontanicznie i intuicyjnie, a nie odegrana, jednak przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku”.  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s