Paolo Nutini wydał nowy singiel! Posłuchaj kolejnego utworu z płyty „Last Night In The Bittersweet”

Paolo Nutini podgrzewa atmosferę przed premierą nowej płyty „Last Night In The Bittersweet”, która ukaże się 1 lipca 2022. Po utworach „Through The Echoes” i „Lose It” artysta podzielił się nowym nagraniem zatytułowanym „Shine A Light”.

Podsumowanie wszystkich dotychczasowych osiągnięć Paolo potwierdza, że jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich artystów. Dwa z jego trzech dotychczasowych albumów, „Sunny Side Up” i „Caustic Love”, zajęły pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów, a Nutini sprzedał 8 milionów płyt na całym świecie, 8 milionów singli w Wielkiej Brytanii i zgromadził 1,5 miliarda odsłuchów w serwisach streamingowych. Zdobywca nagrody Ivor Novello i wielokrotny nominowany do BRIT Award twórca ma również na koncie 18 platynowych certyfikatów w samej tylko Wielkiej Brytanii.

Album „Last Night In The Bittersweet” z pewnością zapewni wokaliście kolejne sukcesy. To 70-minutowe, epickie dzieło, rozpościerające się od klasycznego rocka, poprzez post-punk, aż po hipnotyczny krautrock. To także najbardziej zróżnicowana i najbardziej dopracowana propozycja od Paolo.

Nad brzmieniem płyty „Last Night In The Bittersweet” czuwał sam artysta, którego wspierali Dani Castelar i Gavin FitzjohnNutini pisał piosenki z pomocą członków swojego koncertowego zespołu.

Tracklista:
1. Afterneath
2. Radio
3. Through The Echoes
4. Acid Eyes
5. Stranded Words
6. Lose It
7. Petrified In Love
8. Everywhere
9. Abigail
10. Children of the Stars
11. Heart Filled Up
12. Shine A Light
13. Desperation
14. Julianne
15. Take Me Take Mine
16. Writer

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s