Sara James pierwszą globalną Ambasadorką EQUAL Spotify z Polski

Sara James jako pierwsza polska artystka została globalną Ambasadorką programu Spotify EQUAL i najmłodszą w historii w tym gronie. Z tej okazji ukazał się pierwszy w całości anglojęzyczny utwór wokalistki – „My Wave”.

Sara James jako pierwsza polska artystka została globalną Ambasadorką programu Spotify EQUAL i najmłodszą w historii w tym gronie. Z tej okazji ukazał się pierwszy w całości anglojęzyczny utwór wokalistki – „My Wave”.

Program EQUAL, mający na celu promowanie równości w przemyśle muzycznym, działa w Polsce od ponad roku, a udział w nim wzięły takie artystki jak sanah czy Daria Zawiałow. Dołączająca do tej inicjatywy w czerwcu Sara James będzie pierwszą globalną ambasadorką z Polski. Jednocześnie wokalistka, która wkrótce będzie obchodzić swoje 14. urodziny, zostanie także najmłodszą ambasadorką EQUAL w historii. 

Wschodząca gwiazda muzyki pop dała się poznać szerokiej publiczności dzięki wygranej w 4. edycji programu telewizyjnego „The Voice Kids” oraz zajęciu drugiego miejsca w finale Eurowizji Junior w 2021 roku. 

1 czerwca, czyli w dniu dołączenia Sary James do programu Spotify EQUAL, ukazał się także jej najnowszy singiel „My Wave”, który jest pierwszym w całości anglojęzycznym utworem wokalistki. W tym miesiącu jej wizerunek pojawi się również na okładce globalnej playlisty EQUAL oraz na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku. 

– To niesamowite, że dostałam szansę reprezentowania tak fantastycznej inicjatywy jak Spotify EQUAL. Równouprawnienie i wspieranie kobiet to dla mnie wyjątkowo ważny temat – dzisiejsze czasy są ciężkie, ze względu na presję, oczekiwania, rywalizację z jaką musimy mierzyć się na co dzień, dlatego to niezwykle istotne, aby podkreślać siłę kobiet i walczyć o to by ta siła była dostrzegana i doceniana – komentuje swoje dołączenie do grona Ambasadorek EQUAL Sara James. 

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s