Wspólny album DJ’a BRK i Mioda już za miesiąc! Wystartował preorder krążka „Kid Yakuza”

Mieli nagrać jeden wspólny numer, a wyszła cała płyta..”Kid Yakuza” to wspólny projekt Dj’a BRK i Mioda (lidera kultowego zespołu Jamal). Płyta jest owocem kilkumiesięcznej pracy w legendarnym  „Kurnik Studio” na Śląsku, a album ten to siedemnaście trapowo-dancehallowych petard, odpalonych prosto w twarz całemu establishmentowi. Chłopaki rapują, śpiewają i komentują dzisiejszą rzeczywistość, trochę w swoim specyficznym stylu, pełnym humoru i dystansu do świata. Z drugiej strony pokazują też, że ciągle nieobcy im jest bunt i młodzieńcze wkurwienie. Większość numerów wyprodukowana jest przez Dj’a BRK, który niewątpliwie jest motorem napędowym całego projektu.

Wśród gości na krążku usłyszymy Jareckiego oraz młodą raperkę Vajanę. W kilku numerach produkcyjnie wsparł DJ BRK oraz Mioda A.W.G.S z duetu Miętha. Płyta „Kid Yakuza” to wyjątkowa gratka dla ludzi szukających bardziej nowoczesnych i trapowych brzmień. Ta płyta naprawdę powala ilością hitów, właściwie każdy numer spokojnie mógłby być singlem. Jakiś czas temu światło dzienne ujrzał pierwszy z nich: „Amy Winehouse” wraz z klimatycznym teledyskiem, w którym główną rolę zagrała WdoWA.

Dzisiaj natomiast wystartował preorder albumu, którego premiera już 1 lipca, krążek zamawiać można na: https://miejskamuzyka.pl/product/30505-dj-brk-and-miodu-kid-yakuza-cd/. Razem z możliwością zakupu otrzymaliśmy odsłuch kolejnego numeru, tym razem zapoznać można się z kawałkiem „Żniwiarz”

Zamów album „KID YAKUZA”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s