FIGO I SAMOGONY PRZEDSTAWIAJĄ ‘MIKI MAUS’! NOWY SINGIEL PROJEKTU WOKALISTY BRACI FIGO FAGOT!

Piotr ‘Figo’ Połać, dał się poznać szerokiej publiczności jako wokalista i współzałożyciel zespołu Bracia Figo Fagot. Teraz czas na spin-off projekt – Figo i Samogony, który estetyką odwołuje się do twórczości BFF, ale jest też trochę powiewem świeżości.

Do sieci trafił singiel ‘Miki Maus’. Figo i Samogony to rozwinięcie współpracy, którą zapoczątkował utwór „Nie zaufam nigdy już” nagrany w 2020 roku. Jest to nowa odsłona satyrycznej i popularnej formuły sztuki obserwacyjnej, której Piotr Połać jest prawdziwym wirtuozem, a którą kochają miliony.
Jeżeli przypadły wam do gustu estetyka i humor Braci Figo Fagot, to przy muzyce Figo i Samogonów, będziecie czuli się jak w domu. Dowodem na to mógł być wcześniej wspomniany utwór ‘Nie zaufam nigdy już’, który pokazał, że projekt jest rozwinięciem tego, co dobrze znamy z BFF.
Tym razem Figo i Samogony przychodzą z utworem ‘Miki Maus’, który z pewnością pomoże wam przypomnieć sobie początek lat 90tych, gdy disco panowało wszędzie. Oczywiście, do singla powstał specjalny teledysk, który dopełnia tylko formę przekazu. Jak łatwo zauważyć, bogactwo wylewa się z ekranu, a wszystko to przy akompaniamencie euro-disco, które każdy ma cały czas w sercu, tylko wstydzi się przyznać.

Figo i Samogony – kiedy premiera albumu?

Jak wcześniej wspominał sam Figo, album ma ukazać się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów poznamy wkrótce, jednak wszystko ujawniane jest stopniowo, by zostawić słuchaczom jak najwięcej niespodzianki. Projekt Figo i Samogony tworzą Piotr ‘Figo’ Połać oraz Andrzej Izdebski.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s