Meghan ma ochotę przejąć tron Królowej Rock’N’Rolla

To co tworzy Meghan to przede wszystkich historia oparta na prawdziwej historii miłosnej pełnej namiętności, pożądania i zrozumienia drugiego człowieka. Ta historia ma drugie dno, która po czasie była budowana kłamstwem, bólem i cierpieniem, ale nadal pożądaniem. Zespół kieruje się symboliką, przekazem i oryginalnością.

Na portalach społecznościowych można przeczytać rozmowy  Meghan z Diabłem. Jakie będzie zakończenie i morał z tej historii dowiecie się bacznie śledząc sm Meghan.

Pierwszy singiel Meghan „The Devil of Rock’N’Roll” opowiada o niewłaściwie ulokowanych uczuciach. Pechowy wybranek symbolizuje oblicze narcystycznego diabła. A wszystko to osadzone w klimacie barowym, oparach dymu, whisky, filtru, pożądania i oczywiście…rock’n’rolla!

Utwór posiada najwyższe standardy jakościowe. Za mastering utworu odpowiada Pan Grzegorz Piwkowski.

Magdalena Jaworska (Meghan), jest wokalistką rockową, autorką tekstów oraz kompozytorką, ale przede wszystkim  to  dusza Rock’n’rolla. Gdzie się pojawi, po prostu go czuć!

Przez wiele lat była wokalistką zespołu aMMetania. Zespół aktywnie koncertował, a jego utwory można było usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych.  Aktualnie funkcjonuje jako solowy artysta, a najnowszy singiel jest zapowiedzią wydania pełnego albumu. Singiel „The devil of Rock’n’roll”,  również można usłyszeć w rockowych radiach. 

Instagram: https://www.instagram.com/musicxmeghan/

Facebook : https://www.facebook.com/musicxmeghan

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s