Ewa Farna wydaje EP-kę i prezentuje nastrojowe, akustyczne wersje wybranych utworów z płyty „UMAMI”!

Z okazji rocznicy wydania pierwszego singla „Ciało” z płyty „UMAMI” oraz Dnia Matki Ewa Farna prezentuje akustyczne wykonania wybranych utworów z albumu.
Na akustycznej Ep-ce „UMAMI”  usłyszymy instrumentalne wersje utworów „Ciało”,      „Na skróty” oraz „Wersja 2.0”. Możemy również zobaczyć ich wykonania ze studia w formie video ze studia w serwisie YouTube.

POSŁUCHAJ EP-KI „UMAMI (AKUSTYCZNIE)”

Premiera w symboliczny sposób łączy się z dzisiaj obchodzonym w Polsce Dniem Matki, ponieważ w opowieści o pierwotnym albumie bardzo istotny był jego tytuł – “UMAMI”. To piąty smak, dzięki niemu jedzenie smakuje kompletnie i w sposób pełny. To smak, którego nie da się do końca zdefiniować…po raz pierwszy spotykamy się z nim w mleku matki. To określenie momentu życia, w którym jest Ewa Farna. Tym dopełnieniem i pełnią stało się dla niej macierzyństwo. Jak mówiła artystka o tytule płyty: 

Dla każdego UMAMI może być czymś innym - dla mnie stało się nim macierzyństwo, które wzbogaciło moje wcześniej też smaczne i szczęśliwe życie, jednak teraz to jeszcze jeden krok naprzód, następny poziom”.

POSŁUCHAJ ALBUMU „UMAMI”

ZAMÓW ALBUM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s