Zofia Szulakowska zapowiada debiutancki album! Premiera już 10 czerwca

„Kilka Pięknych Miejsc” to debiutancki, solowy album Zofii Szulakowskiej, inspirowany szeroko pojętą muzyką rozrywkową i folkową oraz poezją śpiewaną. Całość jest zbiorem piosenek opowiadających o doświadczeniach emocjonalnych i duchowych, dotyczących na pewnym etapie życia wszystkich z nas. Album ukaże się już 10 czerwca pod naszym patronatem medialnym.

Na płycie znajdują się utwory, które można nazwać zaproszeniem do tańca w mroku, jak i również te wskazujące drogę do odnalezienia wewnętrznego światła. Podobno każde z miejsc ma w sobie coś magicznego. Czasem jedynie potrzeba czasu, by to zrozumieć, a następnie się przebudzić. 

Zofia Szulakowska – wykonawca, autorka muzyki. Absolwentka wydziału aktorskiego PWSFTViT w Łodzi. Podczas swojej wieloletniej pracy artystycznej grała m.in. w Teatrze Starym w Krakowie oraz Teatrze Narodowym w Warszawie, jednak główną aktywnością artystki jest działalność muzyczna. Przez wiele lat występowała na wielu festiwalach piosenki aktorskiej, poetyckiej oraz bluesowej. 

Brała udział w III edycji programu X Factor, gdzie doszła do etapu domów jurorskich. Obecnie jest wokalistką w zespole Blueberry Hill Band grającego gatunek rockabilly. Wraz z zespołem odwiedziła wiele prestiżowych festiwali w Polsce, m.in. Pikinik Country w Mrągowie, Polish Boogie Festiwal w Człuchowie, Master Truck Show w Opolu. Zespół wziął również udział w X edycji programu Mam Talent, gdzie doszedł aż do półfinału. 

Występ zespołu Blueberry Hill w Mam Talent: https://tiny.pl/9vggb 

Artystka jest również założycielką zespołu Cudna Banda, który gra muzykę folkową bałkańską. Oprócz tego w 2019 roku ukończyła kierunek psychologia. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia aktorskie oraz muzyczne. 

Janusz Zalewski – gitarzysta, producent, aranżer i kompozytor. Uczestnik festiwalu jazzowego Jazz Juniors, (1985)Opolskiego koncertu Debiuty 1986 oraz Koncertu Premier (1988) wraz z zespołem Salvator. Twórca ścieżki dźwiękowych do filmów realizowanych przez studentów PWSFTviT w Łodzi. Autor Jingli do reklam m.in. Radia Bielsko oraz TVP Katowice. W spółpracuje z Teatrem Grodzkim oraz Teatrem Moich Marzeń przy realizacji muzyki do spektakli. Gitarzysta, producent, aranżer i główny kompozytor płyty Hot&Fire zespołu The Djangos.

Anna Płaczkowska – autorka tekstów, z wykształcenia magister filologii polskiej. Od najmłodszych lat zwracała szczególną uwagę na teksty utworów i na ich podstawie po dziś dzień dobiera muzykę, której słucha. Autorka tekstów piosenek oraz wierszy. W swojej twórczości inspiracje czerpie głównie z emocji i własnych doświadczeń.

SOCIAL MEDIA

Facebook fanpage: https://www.facebook.com/zofiaszulakowska/

Instagram: https://www.instagram.com/zofiaszulakowska/ 

Youtube kanał: https://www.youtube.com/channel/UC-LuC6vBz3hklIZrA5JfwvA/

LISTA UTWORÓW 

 1. Kilka Pięknych Miejsc
 2. Sen
 3. Obraz
 4. Zaproszenie
 5. Chodź ze mną
 6. Wiem, że przyjdziesz
 7. Biegnij
 8. Taniec
 9. Wiatr
 10. Światło
 11. Grudniowa Opowieść

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s