Nezznalek z mocnym uderzeniem w najnowszym singlu „Hey Boomer”

“Kiedyś to były czasy, a teraz? Szkoda gadać, co z tymi młodymi” – ile razy przyszło nam słyszeć takie słowa od starszych pokoleń? A może już sami zaczęliśmy tak mówić, patrząc na poczynania młodszych od nas?

Nowy miesiąc to nowy singiel od Nezznalek. Po hitowym “Bitch Please” oraz po ważnym społecznie singlu “Kobieta”, Paulina Neznal przedstawia “Hey Boomer”. Po raz kolejny podejmuje temat, który szczególnie denerwuje Gen Z: ciągłe ocenianie, wyśmiewanie ich marzeń i poczynań przez inne pokolenia. To może być naprawdę męczące. Szczególnie, że sama Nezznalek niejednokrotnie była oceniana i wyśmiewana za swoją działalność internetową przez osoby, które nie rozumieją zmieniającego się świata.

Do piosenki powstało również wideo, które artystka postanowiła zrobić w stylu, za który pokochali ją internauci, czyli self made. Tak artystka mówi o klipie: Teledysk nagrywałam i montowałam sama, w domu, w stylu VLOGA, tak jak to zawsze robiłam na swoim kanale. Sceneria miała przypominać typowy pokój pokolenia GEN Z.

„Hey boomer” to mała sprzeczka międzypokoleniowa. Na tej podstawie powstała cała piosenka i klip. Klimat piosenki utrzymany w stylu lat 80/90 miał symbolizować to, że co by się nie działo, muzyka zawsze łączyła pokolenia. Moja mama przedstawiła mi twórczość Michaela Jacksona, a babcia Krzysztofa Krawczyka. Muzyka nie ma żadnych granic. Mam nadzieje, że ta piosenka także będzie łączyć pokolenia. – opowiada Nezznalek.

“Hey Boomer” powstał we współpracy z duetem Liker$ (Karol Serek i Paweł Wawrzeńczyk), który odpowiada za debiutancki singiel Neznal “Bitch Please”. Dźwięk do tej piosenki został odtworzony na TikToku ponad 81 milionów razy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s