„Odwilż” – debiutancka EP Almiry już dostępna

Almira zaprezentowała debiutancką EP. To sześć utworów, utrzymanych w stylistyce pop-ballad, które łączą trzy miłości artystki – fortepian, kwartet smyczkowy i głos. Almira podeszła do nowego projektu holistycznie i nadzorowała prace od samego początku do końca. Nie tylko tworząc materiał, ale zajmując się także etapem produkcji, by w każdym detalu oddać to, czym faktycznie jest dla niej „Odwilż”. 

„Odwilż” to moja próba rozliczenia się z przeszłością. To historia o przebaczeniu sobie, o oczekiwaniu na wiosnę, nadziei na lepszy czas. W swoich utworach nie uciekam od trudnych emocji. Konfrontuję się z nimi przy pianinie. Podeszłam do tego materiału bardzo poważnie, wkładając całe serce we wszystkie etapy pracy nad albumem i spełniając moje odwieczne marzenie o nagraniach z kwartetem smyczkowym. Wierze, że te piosenki ukoją niejedną duszę i wycisną niejedną łzę wzruszenia – mówi o minialbumie Artystka

„Odwilż” dostępna wszystkich serwisach streamingowych – POSŁUCHAJ!

EP promuje singiel „Znikam”, do którego powstał teledysk dostępny na YT:

Almira – wokalistka, pianistka i producentka, absolwentka katowickiego Wydziału Jazzu. W środowisku muzycznym znana dotąd jako trenerka wokalna, która ma na swoim koncie współpracę z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in. Muńkiem Staszczykiem, Matą, Smolastym i Margaret. Teraz postanowiła pokazać światu swoją artystyczną stronę i dzielić się tym, co przez lata tworzyła w ukryciu. 

IG: https://www.instagram.com/almiraeva

FB: https://www.facebook.com/almiraevamusic 

3 Comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s