Wszystko czego Ci trzeba tego lata to „Wilczy Pęd” Patrycji Markowskiej

„Tam gdzie w środku zimy pachnie maj” – hippiesowskie szczere serce i świeżość – to wszystko czego nam trzeba tego lata!

„Tam gdzie w środku zimy pachnie maj” to słowa z utworu „Wilczy pęd” z albumu pod tym samym tytułem, który właśnie trafił na sklepowe półki. Patrycja Markowska przez ostatnie miesiące wprowadzała nas w klimat swojego nowego albumu. Mamy więc przebojowy singiel „Wilczy pęd”, rockowe duety – „Na zakończenie dnia” z Dawidem Karpiukiem, a teraz bluesowe „Kieszenie” z Grzegorzem Markowskim. Oprócz tego na płycie w duecie z Patrycją zaśpiewali też Robert Gawliński, L.U.C. i Bisz. 

Nowy krążek to zapis tego, co Patrycja w muzyce kocha najbardziej: żywe instrumenty, muzyczne spotkania, kontrastu, pop-rockowe elementy i powrót do hipisowskich korzeni, do autentycznego grania, pełnego pasji i dzikości.

Patrycja Markowska z ideałami Dzieci Kwiatów w sercu, znajduje własną muzyczną drogę.   

               Zawsze byłam bliska tu i teraz. Dlatego w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii i wojny potrzeba tworzenia była silniejsza niż kiedykolwiek… Zaangażowana w to, co dzieje się na świecie pragnęłam stworzyć ponadczasową, niedzisiejszą trochę płytę, z długimi solówkami, tekstami o wolności i nadziei. Tworzyłam takie piosenki, jakich sama w tym trudnym czasie chciałam słuchać. Pragnęłam, żeby ta płyta była wentylem od złych emocji i żeby zabierała nas w inny świat choć na chwilę – mówi Patrycja Markowska.  

Wraz z premierą albumu Patrycja Markowska przedstawia premierowy singiel „Kieszenie”, który zaśpiewała w duecie z Grzegorzem Markowskim. Do utworu powstał klip, który można zobaczyć na YouTube

Album „Wilczy pęd” jest dostępny sklepach i we wszystkich serwisach streamingowych

Album na płycie CD można zamówić na KulturalnySklep.pl 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s